aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Koncert Dezertera w Kole - weź udział i pomóż!


piątek 21 luty 2014 11:00

Zawsze warto pomagać – ta prawda znana jest nie od dzisiaj. Warto także wspierać tych, którzy niosą pomoc. Czasami można to zrobić także poprzez... wspólną zabawę! Zapraszamy do udziału w koncercie Dezertera, który w Kole już 1 marca organizuje Stowarzyszenia Malinowa Mamba.

Początkowo spotykali się, by wspólnie grać w piłkę. Z czasem połączyła ich szczera przyjaźń i chęć działania. Nie da się ukryć, że w każdym mieście potrzeba takich ludzi. Organizując eventy kulturalne i sportowe, pomagają gromadzić środki na szlachetne i ważne cele, np. na leczenie dzieci chorych na autyzm. Intensywnie wspierają także akcje charytatywne, jak chociażby Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Koncert kultowego zespołu Dezerter jest ich kolejną inicjatywą. Mowa o Stowarzyszeniu Malinowa Mamba, które serdecznie zaprasza sąsiadów z Turku do wspólnej zabawy!

Dezertera zna chyba każdy każdy, nie tylko z „pokolenia Jarocina”. Kultowy punkrockowy zespół powstały w latach 80. był jedną z najważniejszych grup na niezależnej scenie muzycznej. Lubisz ciężkie brzmienia? Cenisz sobie ponadczasowe, ambitne teksty? Przyjedź do Koła na koncert, który odbędzie się już 1 marca w Miejskim Domu Kultury (ul. Słowackiego 5), godzina 18:00! Bilety: 25/35 zł. Zachęcamy do wzięcia udziału!

ma

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Ostrow.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl