aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Monika Kosińska mówiła o potencjale Turku


piątek 14 marzec 2014 17:00

Dziś o godz. 13.30 przed hotelem „Barbórka” w Turku odbyła się konferencja prasowa Moniki Kosińskiej, kandydatki z wielkopolskiej listy Europy Plus i Twojego Ruchu do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie z uwagi na piękną, wiosenną pogodę odbyło się na świeżym powietrzu.

Monika Kosińska jest doskonale znana mieszkańcom Konina – zasiada w tamtejszej Radzie Miasta, jest Wiceprzewodniczącą Konińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, działa społecznie w organizacjach pozarządowych, zwłaszcza w na rzecz równouprawnienia. Sprawuje funkcję sekretarza generalnego Partii Demokratycznej. Na liście jest to jedyna przedstawicielka naszego okręgu.

Kandydatka na posłankę jest jedną z twórczyń projektu Konin Miasto Kobiet, w ramach którego odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, szkoleń i warsztatów skierowanych dla pań. Teraz swoją działalnością chce objąć także Turek, w którym widzi duży potencjał. Zamierza walczyć ze zjawiskami wykluczenia społecznego czy nierównym traktowaniem kobiet.

Jako osoba skierowana na pracę z ludźmi, mówiła o konieczności aktywizacji społeczeństwa zniechęconego do polityki. Według Moniki Kosińskiej wyborcom, należy przypomnieć, że to do nich należy faktyczna władza i mają prawo do decydowania oraz kontrolowania pracy samorządów. Czy 10 na liście przyniesie jej szczęście?

ma
 

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Ostrow.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl